Máte nemovitost a chybí vám čas na její správu? Obraťte se na odborníky

Služby v oblasti správy nemovitostí pro fyzické či právnické osoby, které jsou vlastníky bytových či nebytových prostor, společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytových družstev a to po celé Praze a v Libereckém kraji poskytuje společnost HC Reality.

Široká nabídka služeb

HC Reality pracuje v oboru již dlouhou dobu. Získala cenné zkušenosti, které využívá ve své nabídce služeb. Patří mezi ně i správa nemovitostí.

Administrativa a ekonomické služby

Ta zahrnuje pasportizace a evidence bytových a nebytových prostor a jednotek nemovitosti – sledování změn v jejich vlastnictví či nájmu. Do této kategorie patří také evidence nákladů SVJ, BD, právnické či fyzické osoby nebo úpravy záloh za služby dle požadavků klienta. Využít můžete také možnost zpracování ročního vyúčtování záloh na služby, které je spojené s užíváním bytových a nebytových prostor ve stanoveném rozsahu.

Služby servisního a technického charakteru

Potřebujete zrealizovat technickou prohlídku objektu, zhodnocení stavu nemovitosti, doporučení zásahů a úprav nemovitosti a návrh a sestavení plánu oprav? Pak jste zde na správném místě. Objednat si můžete také vedení a archivaci technické dokumentace nemovitosti. K dispozici je také havarijní služba na telefonu. Pokud potřebujete zajistit nebo zprostředkovat běžnou údržbu nemovitosti či rozsáhlejší opravy a rekonstrukce, neváhejte se na HC reality obrátit. Doporučí vám ověřené dodavatele, kteří jsou zárukou kvalitně provedené práce.

Nabídka poradenství nebo vedení činnosti v oboru

Ta zahrnuje schůze, porady, shromáždění členů – organizace a zabezpečení od přípravy programu, tisku a rozeslání pozvánek, řízení, zpracování až po vyhotovení zápisu. Samozřejmostí je právní a legislativní poradenství v oboru nebo třeba investiční plánování.