Vhodné zázemí kdekoli vytvoří obytné či sanitární kontejnery

Potřebujete vyřešit vaše prostorové potřeby, zázemí na staveniště, dočasnou kancelář, skladovací prostory či ubytovnu? Pak neváhejte oslovit firmu ALFA Container rent, která nabízí pronájem kontejnerů. V její nabídce naleznete kontejnery obytné, skladové i sanitární a můžete si nechat navrhnout a připravit také sestavy šité přímo na vaše potřeby.

Široká nabídka kontejnerů

Firma ALFA Container rent má v nabídce více než 900 kontejnerů, které jsou připravené k okamžitému používání. Jsou doplněné o elektroinstalaci, osvětlení, zásuvky a vypínače.Topení zajišťují elektrické přímotopy. Mohou sloužit jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky. U sanitárních kontejnerů nechybí sanitární výbava, rozvody vody a odpadů. Pomocí venkovních propojovacích kabelů snadno kontejnery propojíte a vzniknou vám sestavy či modulové objekty. Díky kvalitní a pevné konstrukci lze kontejnery stavět do dvoupodlažních objektů. K těm si pořídíte také schodiště i podesty. Pro letní období se kontejnery dají vybavit klimatizací.

Další nabídky ALFA Container

Kromě kontejnerů nabízí firma také pronájem oplocení a mobilních toalet.

Mobilní oplocení je ideální volbou jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do objektu, zabrání krádeži nebo pomůže vymezit prostor či usměrní pohyb osob po vymezeném areálu. Základ představuje jednoduchý systém panelů, branka a příslušenství. Díky tomu sestavíte mobilní oplocení téměř kdekoli. Objednat si můžete také nízkou variantu, která vám vytvoří uličky v areálu a snadno tak zorganizujete pohyb osob.

Pronájem mobilních toalet je ideální řešení v případě, kdy potřebujete snadno a rychle vytvořit potřebné dočasné sociální zázemí. Pronájem lze sjednat na krátkou i delší dobu, pro malé i větší projekty. Nemusíte se o nic starat, postačí pouze objednat a firma zajistí jak instalaci, tak i následnou údržbu.