Výroba výkonné dálkové Wifi antény

Vynalézaví uživatelé internetu používají vše od kuchyňské fólie a sítka na potraviny až po podomácku vyrobené antény ve stylu Yagi ke zvýšení dosahu Wi-Fi. Tato Wi-Fi anténa může rozšířit dosah vaší domácí Wi-Fi sítě až na 9 km a Bezdrátový signál silnější téměř jako rozšiřující anténa, kterou si musíte koupit.

Wi-Fi pistole je amalgám dvou typů Wi-Fi antén, které mohou buď vysílat nebo přijímat signály z jednoho až stovek kilometrů od místa, kde je instalována. To závisí na tom, jak jej nastavíte, kam jej umístíte nebo jaké materiály použijete.

Toto zařízení také funguje skvěle jak s notebooky, tak s chytrými telefony. Úplný návod na vytvoření vlastní Wi-Fi zbraně naleznete na videu z KREOSAN English.

A co víc, toto výkonné zařízení je vyrobeno z lehkých a levných materiálů a jeho výroba je velmi snadná. Pokud se to udělá správně, můžete snadno získat silnější a účinnější signál Wi-Fi, ať jste kdekoli, a to zcela bez potíží. K sestavení této domácí antény potřebujete kus plechu (měď, hliník, zinek atd.), závit průměr 6mm , 14 šroubů a konektor pro připojení Wi-fi adaptéru.