Futuristické tříkolové vozidlo vlastní výroby

Mnoho z vás již vidělo mé minulé video, ve kterém jsem přeměnil skútr kymco na uzavřený motocykl. Četl jsem mnoho komentářů, ve kterých jste sdíleli svůj názor, díky moc za to přátelé! Mnoho odběratelů požádalo o přidání dalšího kola pro větší stabilitu při jízdě a padalo i mnoho návrhů něco udělat s ventilací, samozřejmě nezapomněli ani na stěrače.

V tomto videu se s vámi tedy podělím o to, jak jsem pokračoval v úpravě konvenčního skútru na tříkolové vozidlo. Nyní jsem si opravdu jistý, že jsem se o krok přiblížil k uskutečnění svého dávného snu, vyrobit motocykl, ve kterém bude jezdit pohodlně za každého počasí. Pokud jste neviděli moje první video, ve kterém jsem přestavoval skútr na uzavřenou motorku, pak vám doporučuji se na něj podívat také ZDE :

Použil jsem čtyřkolku jako dárce, mnohokrát děkuji svému předplatiteli, který při nákupu udělal velkou slevu. Mimochodem, hned vám řeknu, Ano! Sám mě velmi mrzelo rozebírat tak cool čtyřkolku na díly, ale ujišťuji vás, že v dohledné době uvidíte, že zbývající díly této čtyřkolky použiji v některém z následujících projektů.

Musel jsem mírně upravit odpružení, aby byla kola trochu širší a stabilnější, a zatahovací kola jsem kvůli stabilizaci úplně odstranil. Nebudu se pouštět do celého procesu, myslím, že video řekne mnohem víc, než dokážu napsat tady. Když jsem zaparkoval toto tříkolové vozidlo přímo v centru města, mnozí neměli tušení, že tento futuristický motocykl byl vyroben v garáži, a ne v tovární.